Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2010

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α ΚΑΙ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΟΚΙ ΟΜΑΛΑ 3-0 περισσότερα εδώ

ΑΟ ΣΑΜΗΣ – ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ 2-5 Ένα χορταστικό παιχνίδι από γκολ με τους γηπεδούχους να φωνάζουν έντονα για την διαιτησία … περισσοτερα ΕΔΩ

ΔΙΛΙΝΑΤΑ – ΠΡΟΟΔΟΣ 1-2 Με πεναλτυ στις καθυστερήσεις κέρδισε η Πρόοδος τα Διλινατα . Προηγήθηκα οι φιλοξενούμενοι και μέχρι το 85 οπού ο Διαιτητής Λουκερης καταλογίζει Πεναλτυ υπερ των Γηπεδούχων και ισοφαρίζουν σε 1-1
Όμως στις καθυστερήσεις κερδίζουν Πεναλτυ οι φιλοξενούμενοι και το τελικό 1-2 αφήνει μια πικρία στους Γηπεδούχους που θέλανε κάτι παραπάνω απ αυτό το παιχνίδι

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕΚ – ΕΡΥΣΣΟΣ 3-0

ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ  Αναβλήθηκε

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 3-2 Σε ένα παιχνίδι το καλύτερο μέχρι τώρα στη Β κατηγορία ο Ηρακλής κέρδισε στις καθυστερήσεις τον Παγκεφαλληνιακο 3-2

Στο 28 του αγώνα ο Ηρακλής έκανε το 1-0 με τον Στάβερη μετά από ατομική προσπάθεια αδειάζοντας την άμυνα των φιλοξενούμενων . Η απάντηση του Πάγκε ηρθε στο 40 με τον Κουλουμπή Ο. κάνοντας το 1-1 με κεφαλιά. Στο 55
 περισσότερα ΕΔΩ

ΕΥΓΕΡΟΣ – ΑΝΩΓΗ 2-2 Στο 30 προηγηθήκαν οι γηπεδούχοι και στο 44 ισοφάρισε η Ανωγη 1-1 το σκορ του Α ημιχρόνου . στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι κερδίζουν πεναλτυ . Έντονες οι διαμαρτυρίες των γηπεδούχων προς τον Διαιτητή Σκαλτση . 1-2 υπέρ της Ανωγης
Και το τελικό 2-2 διαμορφώθηκε στο 70